Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou velmi důležitým prvkem při navrhování bytu, domu i kancelářských prostor. Stylové dveře totiž mohou vzhled celého interiéru vyzdvihnout a dotáhnout k dokonalosti, naopak nevhodně zvolené dveře mohou celkový dojem snadno pokazit. A to přeci nechcete!

Právě proto je potřeba dobře zvážit, jaký dekor, barva a typ bude krásně ladit s podlahou a celkovým designem místnosti. Zvolený povrch dveří by měl odpovídat materiálu na zárubni, proto je třeba si také rozmyslet, zda si nechat namontovat dveře do původních zárubní, vybrat zárubně nové nebo se přiklonit k variantě obložkování.

Kromě samotného vzhledu dveří ovšem musíme také dobře zvolit

  • rozměr,
  • způsob otevírání - TIP: Pokud máte malý byt a potřebujete zvolit dveře tak, aby zabíraly co nejméně prostoru, je velmi praktickým a elegantním řešením pořídit si dveře posuvné.
  • požadovanou kvalitu dveří - Kvalitu určuje zejména tloušťka, typ výplně, nosnost závěsů nebo odolnost povrchu.
  • kování - závěsy, zámek a klika.

Co se týče materiálu, můžete vybírat z široké nabídky od dýhy, přes HPL/CPL laminát až po fólie nebo moderní materiály typické vysokým leskem. Zejména pokud máte domácí mazlíčky nebo malé děti, doporučujeme investovat do opravdu kvalitních dveří s dobře udržovatelným povrchem, které vydrží i zásahy Vašich nejdražších bez větší úhony.

Jak sami vidíte, ani interiérové dveře se nevybírají snadno a není nad to se poradit s odborníky s dlouholetou praxí. Stále se totiž setkáváme se spoustou zákazníků, kteří si objednali dveře ve snaze ušetřit přes internet nebo je pořídili v příhraničních obchodních centrech, následně ale zjistili, že dveře nesedí, jak by měly, nejsou v požadované kvalitě nebo se odstín na obrázku liší od skutečné barvy.

Pokud oslovíte profesionály, ušetříte čas, benzín i pozdější komplikace a starosti. My Vám se vším poradíme a zajistíme komplexní službu včetně zaměření, dopravy, instalace zárubní a dveřního kování a samozřejmě také finální montáže.

Ačkoliv doporučujeme spolu se dveřmi vyměnit také zárubně, nabízíme také interiérové dveře samostatné s možností uchycení do původní kovové zárubně nebo již zmíněné obložkové zárubně dodávané přesně podle požadované tloušťky zdiva.

Tyto obložkové zárubně lze montovat i ve verzi "TUNEL" jako pouhé obložení otvoru nebo jako součást posuvného systému.

Problémem není ani zajistit atypické rozměry dveří, například ve variantě 65 cm.

 

Proč si tedy dveře pořídit právě u nás?

  • Nabídka více než 1000 druhů dveřních křídel a jejich modifikací (jednokřídlé 60,70,80,90,100, nebo dvoukřídlé 120,140,160,180)
  • Garance nízké ceny  - jednokřídlé dveře můžete pořídit již od 900 Kč s DPH.
  • Komplexní řešení  - vše od prvotní konzultace, přes zaměření, kalkulace a výběru doplňků až po montáž
  • Konzultace na místě, zaměření, doprava a kalkulace ZDARMA
  • Rychlost, spolehlivost a individuální přístup

Zajímá Vás montáž obložkové zárubně Porta SYSTÉM? Prohlédněte si naše instruktážní video zde.

Montáž obložkové zárubně Porta SYSTÉM

Představujeme Vám instruktážní video s montáží obložkové zárubně Porta Systém

(Zdroj: Youtube PORTA DRZWI)

Porta doors - Porta dveře

 

Verte doors - Verte dveře

 

Erkado dveře

DRE doors - DRE dveře

Kliknutím na logo společnosti zobrazíte nabídkový katalog příslušné značky.